Вт, 24.11.2020, 08:56
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
MOH
департамент О і Н
НМК ПТО
ано
зно
метод сайт ФЦПТО
педпреса
Вчитель-вчителю
кабінет хімії
Інформатику
we are one
Статистика
Новини закладу
освіта і наука
Головна » 2020 » Июль » 8 » Увага! Новий офіційний сайт нашого закладу: fcpto.ukr.education
14:10
Увага! Новий офіційний сайт нашого закладу: fcpto.ukr.education

Шановні відвідувачі сайту!

Завдяки добрій волі компанії Google, яка вирішила підтримати освітні заклади в період пандемії COVID-19 та спільним зусиллям МОН і компанії HOSTiQ в Україні наш заклад отримав персональний домен fcpto.ukr.education та доступ до інструментів продукту G Suite for education які ми вже почали впроваджувати в навчальний процес.

У зв'язку з цим було прийнято рішення перенести наш офіційний сайт на платформу google sites. В цієї платформи є як сильні так і слабкі сторони але ми сподіваємося, що відвідувачам нового сайту сподобається наш вибір. Особливо адаптивний дизайн, який дозволяє зручно переглядати сайт як з комп’ютера так і на мобільних пристроях. (Далі тут)

Роботи по налаштуванню нового сайту тривають, але ви вже можете його відвідати за посиланням www.fcpto.ukr.education, або просто fcpto.ukr.education.

Щодо оновлення інформації.

Актуальну інформацію від сьогодні можна отримати лише на новому сайті. Найсвіжіші новини нашого закладу зараз можна отримати в нашій групі на facebook або facebook сторінці закладу.

Не дивуйтеся якщо при переході за посиланням, або при виборі пункту меню у вас буде відкриватися сторінка на новому чи старому сайті. Це зроблено для збереження цілісної подачі інформації на період переїзду сайту, та у зв’язку з відсутністю технічної можливості реалізувати перенос сайту зручнішим чином.

Подальша доля сайту та домену fcpto.pp.ua

Наразі домен fcpto.pp.ua зареєстрований в різноманітних довідниках і базах як офіційний для нашого закладу. Після повноцінного запуску нового сайту, який заплановано на кінець липня 2020р. ми будемо використовувати новий домен як офіційний в інформаційних матеріалах, та передамо оновлені дані в офіційні реєстри. Оновлення офіційних даних може затягнутися, оскільки це бюрократичні процедури.

Домен fcpto.pp.ua буде працювати до кінця жовтня 2020 р. після чого скоріше за все буде недоступний, але доступ до матеріалів сайту усе одно можна буде отримати за посиланнями з нового сайту які вже зараз знаходяться у пункті АРХІВ,  або тут.

 

Переглядів: 206 | Додав: Haiker | Рейтинг: 0.0/0