Чт, 29.10.2020, 22:15
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
MOH
департамент О і Н
НМК ПТО
ано
зно
метод сайт ФЦПТО
педпреса
Вчитель-вчителю
кабінет хімії
Інформатику
we are one
Статистика
Новини закладу
освіта і наука

Випускні вечори

27 червня 2019 року в актовій залі ФЦПТО відбувся випускний. В цьому році центр випустив 142 кваліфікованих робітників, з них 19 учнів отримали дипломи з відзнакою. Привітав випускників керівник ФЦПТО Мельник І.А. , який нагородив випускників подяками та подарунками за досягнення у навчаннії. Концертна програма випуску була насичена піснями, танцями, щирими словами та побажаннями. А після святкового концерту випускники і гості вийшли на подвір’я центру, де випускник гр.311 Сідько Олександр презентував яскраве фаєр шоу.

29 червня 2018 року в актовій залі ФЦПТО відбувся випускний. В цьому році центр випустив 137 кваліфікованих робітників, з них 20 учнів отримали дипломи з відзнакою. Привітав випускників керівник ФЦПТО Мельник І.А. , який нагородив випускників Подяками та подарунками за досягнення у навчаннії. Концертна програма випуску була насичена піснями, танцями, щирими словами та побажаннями. А після святкового концерту випускники і гості вийшли на подвір’я центру, де увись зринули повітряні кульки як символ доброботу та щастя.

30 червня 2017 року у великій залі МПК відбувся випускний вечір ФЦПТО. В цьому році центр випустив 165 кваліфікованих робітників, з них 24 учня отримали дипломи з відзнакою. Привітали випускників керівник ФЦПТО Мельник І.А. та помічник народного депутата Сольвара Р. Січко А. який нагородив випускників Подяками та подарунками за досягнення у навчаннії. Концертна програма випуску була насичена піснями, танцями, щирими словами та побажаннями. Традиційно, випускники пройшли крізь символічну доріжку з рушників. Щасливої дороги вам, дорогі випускники!

29 червня 2016 року у великій залі МПК відбувся випускний вечір ФЦПТО. 172 випускника поднялися на сцену отримання атестатів та дипломів, з них 17 учнів отримали дипломи з відзнакою. Привітали випускників керівник ФЦПТО Мельник І.А. та директор Фастівського TV  Чіпко Тетяна, яка нагородила випускників Подяками за допомогу у підготовці до Фестивалю вуличної їжї. Концертна програма випуску була насичена піснями, танцями, щирими словами та побажаннями. Традиційно, випускники пройшли крізь символічну доріжку з рушників, а на подвір'і МПК вони запустили у небо повітряні кульки. Щасливої дороги вам, дорогі випускники!

26 червня  2015 року вся дружна родина Фастівського ЦПТО зібралася на традиційне свято випускного вечора. Велика зала МПК   того літнього дня майоріла різнобарв’ям  квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. Навчання в центрі  перетворило колишніх школярів у майстерних робітників, енергійних  активістів, допомогло накопичити творчий потенціал для подальшого особистого  та професійного зростання. 198 випускників  попрощалися з безтурботним часом під назвою  "роки навчання". 47 учнів отримали дипломи з відзнакою, 15 - підвищений розряд, а випускниця гр. №317 Ведмеденко Катерина  за високі досягнення у навчанні була нагороджена золотою медаллю. Почесними гостями на святі був міський голова Нетяжук М.В., який побажав випускникам професійного  злету, добробуту  та усіляких гараздів. Традиційно, з привітальним словом  звернувся  і  директор ФЦПТО  Мельник  І.А.. Вітали випускників і викладачі, майстри, батьки, учні молодших курсів.Наприкінці свята випускники  пройшли крізь символічну доріжку з рушників, які приготували їм батьки. А після святкового концерту випускники і гості вийшли на подвір’я  ПК, де увись  зринули  голуби та повітряні кульки як символ  доброботу та щастя.

27 червня 2014 року у великій залі міського Будинку культури відбулось свято випускного вечора «На крилах прощального вальсу» Фастівського центру професійно-технічної освіти.

Цього року на базі 9 та 11 класів  255 випускників отримали атестати про повну середню освіту та дипломи кваліфікованого   робітника. 63 учні центу отримали дипломи з відзнакою. А випускниця групи № 317 за професією «оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, адміністратор» Устименко Ірина була нагороджена золотою медаллю. На святі з теплими привітальними словами, побажаннями щасливої долі випускникам виступили  в.о. директора ФЦПТО Мельник І.А. та почесні гості: секретар міської  ради Поліщук Г.Ф. та помічник народного депутата Руслана Сольвара  О. Бурдник,  яка подарувала нашому центру цінні подарунки. Зворушливими, щирими були виступи і самих випускників: виконання прощального вальсу, подяка викладачам, майстрам виробничого навчання за їхню  невтомну працю, батькам – за розуміння і підтримку. Право подати останній дзвоник у 2013-2014 навчальному році було надано медалістці  Устименко Ірині  та випускнику групи № 315 за професією  «кухар, кондитер» Маркову Миколі.

   Наостанок батьки випускників приготували символічну дорогу з рушників на щастя, долю, довгі літа. Закінчилося свято на площі Будинку культури, де випускники, загадавши свої бажання, випустили у небо синьо-жовті повітряні кульки.

 26 червня 2013 року у ФЦПТО відбувся хвилюючий і незабутній випускний вечір. Цього навчального року на базі повної і неповної середньої освіти випустилось всього 259 учнів, серед них 62 учні отримали дипломи з відзнакою, 4 учні були нагороджені золотою медаллю, 2 учні – срібною. З привітальним словoм до всіх присутніх звернувся В.о. директора ФЦПТО Мельник І.А. .

 

Від інженерно-педагогічного колективу з теплими словами виступили  керівник гр.№ 312 Кривобок О.О. та майстер в\н гр.№ 3 Поліщук А.Ю. . Батьки випускників Жаворонкова О.Г., Балашкевич І.О. побажали всім учням всього найкращого та благословили на самостійне, доросле життя. Зі словами щирої подяки всім викладачам, майстрам звернулась випускниця гр. № 313, голова учнівського самоврядування ФЦПТО Самохвал Каріна.

 Ось і пролунав останній дзвоник – і випускники радісні і щасливі покрокували в щасливе майбутнє через символічну дорогу з рушників, яку приготували батьки наших учнів.