Сб, 31.10.2020, 21:27
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
MOH
департамент О і Н
НМК ПТО
ано
зно
метод сайт ФЦПТО
педпреса
Вчитель-вчителю
кабінет хімії
Інформатику
we are one
Статистика
Новини закладу
освіта і наука

1 лютого 2017 року з учнями групи №215 пройшла бесіда, за програмою "Життєві орієнтири" щодо основ формування здорового способу життя і профілактики негативних явищ серед унівської молоді. Учні приймали активну участь у бесіді. (фото)

З ініціативи учнівського самоврядування Фастівського центру професійно-технічної освіти пройшов день "Ні-палінню!" Учнівська рада підготувала для учнів лекторій. Після перегляду відеоматеріалів активісти пригощали учнівську молодь цукерками, а тим хто палить пропонували замінити цигарку на цукерку. Після прведеної акціїї учні центру висловили думку, що палити сьогодні не модно:)

 04.05.2016 р. прокурорами Фастівської місцевої прокуратури Кисельовою І.А. та Папу В.В. серед учнів нашого центру була проведена профілактична бесіда на тему: "Правове виховання молоді".

28 січня 2015 р. в нашому закладі відбулась тематична лінійка до Дня вшанування пам'яті Героїв Крут. Учні були ознайомлені з історичною довідкою про шлях українського народу до єдності, дізналися про подвиг  крутянських юнаків-героїв, які ціною власного життя склали іспит  зрілості, ставши в обороні української волі й  державності.