Сб, 31.10.2020, 20:34
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
MOH
департамент О і Н
НМК ПТО
ано
зно
метод сайт ФЦПТО
педпреса
Вчитель-вчителю
кабінет хімії
Інформатику
we are one
Статистика
Новини закладу
освіта і наука

З   16 лютого  по  20  лютого 2015 року у Фастівському центрі ПТО проходив тиждень методичної роботи  під девізом: «РОЛЬ  МЕТОДИЧНОЇ  РОБОТИ  У  ПІДВИЩЕННІ   РІВНЯ  НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ  ПІДГОТОВКИ  ПЕДАГОГІЧНИХ  ПРАЦІВНИКІВ»

 

П О Н Е Д І Л О К  -  16 лютого 2015 р.

8.00 – В приміщенні бібліотеки відбулося відкриття тижня. З показом презентації і доповіддю на тему  «Зміст методичної роботи в системі  профтехосвіти» виступила методист центру Перенесієнко О.В.

   10.20 – Викладач предмету «Правознавство» - Саханда В.П. провела  відкритий урок у групі № 215  за професією «Кухар, кондитер» на тему  «Сімейне право. Сім’я. Шлюб. Значення сім’ї в житті людини», на якому учні ознайомилися зі змістом Сімейного кодексу України, умовами укладання шлюбу, майновими правами та обов’язками подружжя.

   12.00 – В методичному кабінеті була проведена виставка методичних розробок майстрів виробничого навчання «Досвід -  наш скарб» на якій педагогічні працівники ознайомилися з досвідом роботи колег. На виставці були представлені роботи  членів методичних комісій:

«Професії обслуговування» -  7

«Професії громадського харчування» - 10

«Будівельні професії»  - 5

«Професії металообробки» - 5

Журі у складі  заступника директора з НВР – Воробйова В.О., Старшого майстра – Голубенко В.С. і викладача Гордєєвої С.В. оцінило представлені роботи.

   15. 30 – Методист Абраменко О.Л. в приміщенні бібліотеки провела круглий стіл на тему: «Творчою людиною можна народитися, творчості можна і навчитися» (В.Сухомлинський), на якому педагогічні працівники дискотували з приводу творчості педагога.

 

В І В Т О Р О К  -  17 лютого 2015 р.

8.00 – Відбулося чергове засідання «Школи молодого педагога» було проведене анонімне анкетування «Якої допомоги Ви потребуєте?» та бесіда на тему «Як Вам працюється у навчальному закладі».

    9.30 – Молодим спеціалістом - Майстром виробничого навчання Мазійчук Л.О. був проведений відкритий урок  виробничого навчання на тему «Введення та редагування даних. Форматування комірок та діапазонів комірок» у групі № 117 за професією «Оператор комп’ютерного набору, секретар керівника». На уроці учні навчилися створювати та редагувати елементарні таблиці в EXSEL, форматувати комірки, вносити дані в таблиці та працювати з формулами.

12.00 – В методичному кабінеті була представлена виставка методичних розробок «Творча сходинка викладача»

15.30 – У бібліотеці, психолог центру Сахній Л.О., провела заняття  на тему «Психологічне здоров’я в умовах навчального закладу». Педагогічному колективу були запропоновані елементи тренінгу «Колесо життя» та поводження в стресовій ситуації.

 

С Е Р Е Д А  -  18  лютого 2015 р.

8.00 – В кабінеті № 303 голова творчої групи викладачів – Жаворонкова О.Г. провела чергове засідання, що мало вигляд своєрідного практикуму. Де кожен член групи міг продемонструвати своє бачення реалізації основ національно-патріотичного виховання під час уроків та позаурочний час. Більшість колег надає перевагу активним методам і формам патріотичного виховання. Були показані елементи уроків зі створенням проблемних ситуацій, з використанням «дискусійної трибуни», з елементами віртуальної подорожі.

  12.00 - Продуктивно пройшла виставка «Знайомтесь – досвід класного керівника» проведена заступником директора з ВР Шемякіною Е.Е. Педагогічні працівники побачили практичну роботу і досвід класних керівників.

  15.30 - Засідання «Школи педагогічної майстерності» на тему «Як впливають на успішність учнів моделі і технології навчання» провела Перенесієнко О.В.. На засіданні педагоги - Веселюк Л.В., Абраменко О.Л., Самиліна Т.І., Десятник Л.О., Кравець М.І.  -теоретично проаналізували моделі та технології навчання та обговорили вплив їх використання на підвищення якості навчально-виховного процесу; визначили позитивні сторони та недоліки кожної моделі навчання.

 

 Ч Е Т В Е Р  -  19  лютого 2015 р.

  8.00 – Цікаво пройшло засідання  голів  методичних комісій на тему «Робота комісій над науково-методичною темою. Популяризація досвіду». Голови комісій прозвітували про досвіду колег, який був представлений у пресі:

- комісія «Громадське харчування» - Куценко Н.В., Олексієнко Л.В.. Самиліна Т.І.;

- комісія «Гуманітарні предмети» - Саханда В.П. – 2 роботи, Шемякіна Е.Е.;

- комісія «Будівельні професії » - Борецька Н.А., Перенесієнко О.В.;

- комісія «Природничо-математичні предмети» - Новиченко Н.П.;

- комісія «Професії обслуговування» - Кошур С.Д.;

- комісія «Професії металообробки» - Поліщук А.Ю.

   9.00 – Відбулося відкрите проведення ДПА у групі № 316 за професією «штукатур, маляр» викладачем Шемякіною Е.Е. з предмету «Історія України»

 

  10.20 – Провела відкритий урок викладач спец предметів Голубенко В.С. з предмету «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» у групі № 315 «кухар, кондитер». Викладач показала досконале володіння інформаційно–комунікативними технологіями, вміння використовувати нестандартний підхід до проведення лабораторно-практичної роботи,  та поєднання з інтерактивними та проектними методами навчання, практичне використання

  15.30 - Виставку «За сторінками педагогічної преси» організувала і провела бібліотекар Кривобок О.О.. Головна мета виставки ознайомлення педагогічних працівників з педагогічною пресою і матеріалами, які популяризують педагоги центру в пресі.

 

   П Я Т Н И Ц Я   -  20  лютого 2015 р.

   8.00 - Високу креативність  у  організації та проведенні засідання творчої групи майстрів виробничого  навчання показала голова творчої групи Куценко Н.В. Тема засідання «Популяризація найкращого досвіду», де були представлені презентації: Буневич С.П. – «Серветка – прикраса столу»; Куценко Н.В. – «Застосування інноваційних технологій в оздобленні кондитерських виробів»

    10.20 – Викладач Борецька Н.А. провела відкритий урок  із застосуванням мультимедіа, на тему «Поняття про поліпшену штукатурку, її призначення в залежності від категорії приміщення. Види шарів поліпшеної штукатурки» з предмету «Технологія штукатурних робіт» у групі № 116 за професією «штукатур, маляр»

   15.30 – У формі дискусії пройшло відкрите засідання методичної комісії «Професії металообробки». Голова комісії Поліщук А.Ю. з членами комісії обговорила проблему впровадження інноваційних педагогічних технологій, а головним завданням стало вироблення рекомендацій по підготовці державного стандарту ПТО з професії «Електрогазозварник».