Пт, 30.10.2020, 03:47
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
MOH
департамент О і Н
НМК ПТО
ано
зно
метод сайт ФЦПТО
педпреса
Вчитель-вчителю
кабінет хімії
Інформатику
we are one
Статистика
Новини закладу
освіта і наука

15 лютого у рамках професійного тижня адміністратора у Фастівському центрі пройшов творчий конкурс "Volodar Zaliza". Команди груп №117, 217 та 317 змагалися в складанні-розбиранні ПК на час, а також у налаштуванні робочого столу операційної системи Mac OS X. Переможці отримали грамоти і цінні призи.

14 лютого в ФЦПТО пройшов святковий концерт присвячений Дню Святого Валентина. Учасники танцювального гуртка "Юність" і активісти учнівського самоврядування центру підготували цікаві та веселі номери, запальні танці та пісні.

1 лютого стартує міжнародна студентська олімпіада "IT-Universe-2017". Міжнародний фінал 2017 відбудеться в м.Київ (Україна) на базі Київського національного університету культури і мистецтв - одночасно з міжнародним фіналом відбудеться також Національний фінал в Україні (переможці будуть визначені за результатами змагань). Наш навчальний заклад тричі брав участь в олімпіаді IT-Universe.

"Рік Новий крокує по планеті" - під такою назвою 23 грудня 2016 року у нашому центрі відбулося Новорічне свято. Воно було побудовано у вигляді Новорічного випуску ТСН, на якому учні-кореспонденти познайомили всіх присутніх в залі з традиціями святкування Нового року в різних країнах світу. Їхні репортажі доповнювали запальні пісні та танцювальні номери. А на завершення свята традиційно з наступаючим Новим роком привітали викладачів, майстрів, учнів Дід Мороз та Снігуронька.

9 вересня 2016 року у Фастівському ЦПТО була проведена легкоатлетична спартакіада, присвячена Дню фізичної культури і спорту. Цей захід у нас проводиться щорічно і учні з великим задоволенням беруть участь в ньому. З привітальними словами до учнівської молоді звернувся директор ФЦПТО Мельник І.А. Спортивне свято підготував викладач фізичної культури Макеєв О.О. Боротьба учнів була запеклою, кожна група проявляла свої найкращі здібності на повну силу. А вболівальники якнайгучніше підтримували своїх друзів

1 вересня - це радісне і хвилююче СВЯТО! Для наших випускників цей,2016 рік буде останнім і вирішальним, він межує між юними роками і дорослим життям, а для учнів І курсу відкриє таємниці обраної професії, допоможе зробити перші кроки до майстерності! Учнів з початком нового навчального року привітали директор центру та почесна гостя начальник відділу професійної, вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Гуляй Ніна Іванівна.

4-5 червня 2015 року в Києві відбувся національний фінал Міжнародної студентської Олімпіади у сфері інформаційних технологій IT-Universe-2014/15  на базі Київського національного університету культури і мистецтв.
На фінал  були запрошені понад 150 студентів з більш ніж 50 навчальних закладів України на участь в одинадцяти конкурсах національного фіналу. ІТ-Олімпіада стартувала 1 жовтня 2014 року в чотирьох країнах: Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан та Україна. Протягом шести місяців учасники – понад 75 навчальних закладів України та понад 800 студентів змагалися за право зустрітися на національному фіналі. Національний фінал проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1533 від 29 грудня 2014. Учень нашого центру  Шемякін Олександр виборов перше місце у конкурсі «Цифрове відео на тему “Разом створимо IT-ВСЕСВІТ”». За підсумкамі олімпіади у командному заліку ДПТНЗ «Фастівський центр професійно-технічної освіти» посів почесне друге місце серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Підсумки Національного фіналу в Україні Міжнародної студентської олімпіади IT-Universe-2014/15