Сб, 31.10.2020, 21:44
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
MOH
департамент О і Н
НМК ПТО
ано
зно
метод сайт ФЦПТО
педпреса
Вчитель-вчителю
кабінет хімії
Інформатику
we are one
Статистика
Новини закладу
освіта і наука

Методична сторінка

Нормативно-правова документація

Творчі звіти

Тиждень методичної роботи

 


Наші проєкти

Проєкт - Вишивка єднає покоління

Проєкт «ОСВІТА – СЬОГОДНІ. КАР’ЄРА – ЗАВТРА. УСПІХ – ЗАВЖДИ.»

Проєкт «ТРИПІЛЬСЬКА МАТРИЦЯ»

 


MyTestX-скачати

 


Звіт роботи методичної комісії предметів суспільно - гуманітарного циклу ФЦПТО за 2017 – 2018 н.р.

Звіт роботи методичної комісії предметів суспільно - гуманітарного циклу ФЦПТО за 2016– 2017 н.р.

План проведення місячника методичної роботи

7 лютого Для учнів групи № 214 за професією «електрогазозварник, слюсар-ремонтник», викладачем спецпредметів Поліщук А.Ю., був проведений захід на тему: «Погляд в минуле: історія виникнення обробки металів»Під час заходу учні переглянули науково-документального фільм, що заснований на реальних історичних подіях та археологічних дослідженнях. Після перегляду фільму відбулося жвава, цікава бесіда стосовно переглянутого матеріалу.

6 лютого Новиченко Н.П. провела позакласний захід на тему «Вибір є завжди у кожного із нас». Під час заходу мова йшла про пропаганду здорового способу життя, шкідливий вплив алкоголю та тютюнопаління. Під час заходу  застосовувала інтерактивний метод «Мозковий штурм», пізнавальну гру «Що? Де? Коли?» та наочність .Майстер в/н Пінчук Л.О. провела майстер-клас «Попереднє сервірування столу до сніданку, обіду, вечері», продемонструвала порядок сервірування столів, звернула увагу на історію виникнення столового посуду, приборів, білизни та культуру споживання закусок, страв і напоїв. https://sway.com/2P8wrYc0TBMPJ7Sf

3 лютого молодий викладач Єрмак Д. М. провів відкритий урок з фізики у групі № 312 на тему «Лазери та їх застосування». На уроці було розглянуто будову, принцип дії й застосування лазерів та організовано показ документального фільму «Лазери».

У приміщенні бібліотеки Кривобок О.О був проведений проблемний стіл на тему «Бібліотечно-бібліографічне обслуговування, як засіб задоволення інформаційних потреб читача». https://sway.com/ms1BeQ1Z6umTbKQT

2 лютого Перенесієнко О.В. провела засідання "Школи молодого педагога" на тему "Основи успішного навчання учнів". Під час засідання були розглянуті питання: мотиви навчання; рушійні сили навчання; способи формування пізнавальних інтересів учнів. 

Цього ж дня було проведено засідання методичної комісії природничих наук за темою: "Методика компетентністного викладання на уроках". Виступила голова МК Новиченко Н.П. про сучасні підходи до навчання, де є серед них комперентність , тобто технології проблемного навчання, проектної, дослідницької роботи, рішення винахідницьких завдань, діяльністний підход та інше. До диспуту підключились Гордеєва С.В. , Пінчук Л.В. , Єрмак Д.М. (фото)

Планування методичної роботи ДПТНЗ "Фастівський центр професійно-технічної освіти" на 2016-2017 навчальний рік.

Науково-методична тема

План методичної роботи на 2016-2017 навчальний рік

План роботи методичного кабінету на 2016-2017 навчальний рік

План роботи методичної ради 

План роботи методичної комісії гуманітарного циклу

Теми відкритих уроків

Колектівні заходи

Теми самоосвіти ПП

Планування методичної роботи ДПТНЗ "Фастівський центр професійно-технічної освіти" на 2015-2016 навчальний рік.

Науково-методична тема

План методичної роботи на 2015-2016 навчальний рік

План роботи методичного кабінету на 2015-2016 навчальний рік

Структура методичної роботи з педагогічними працівниками

Засідання методичної комісії "Професії громадського харчування".

10 грудня 2014 р. відбулося засідання методичної комісії "Професії громадського харчування." Під час засідання обговорювалася участь в обласній січневій конференції:

  • представлення методичних розробок;
  • виставка кондитерських виробів;
  • підготовка доповіді і показ майстер-класу.

 

«Педагог нової формації».

04 грудня 2014 року члени «Школи педагогічної майстерності» виступили перед педагогічним колективом центру на тему «Педагог нової формації».

Перенесієнко О.В.  виступила з доповіддю, показала презентацію «Портрет педагога сучасної формації» розповіла про стадії, які проходить творчий педагог в процесі свого розвитку.

Буневич С.П. – у своїй доповіді розкрила поняття «Педагог – творча особистість» - це необхідна умова становлення самого педагога, його самопізнання, розвитку і розкриття як особистості, яка формує педагогічну талановитість.

  Соколенко Л.А. – у своїй доповіді розкрила поняття «Педагог – лідер» - не кожен лідер є педагогом, але кожен педагог має бути лідером. Життя та діяльність педагога вимагає від нього бути лідером.

Новиченко Н.П. – у своїй доповіді розкрила поняття «Педагог – дослідник» - у навчальному закладі педагог-дослідник проводить свої дослідження (локальні) досить автономно та розвертає їх на власному предметному матеріалі з урахуванням вікових особливостей учнів.

Шемякін Е.О. –  у своїй доповіді розкрив поняття «Педагог – креативна особистість» - педагогічні креативні риси й додатково сформовані мотиви, особистісні якості, здібності, які сприяють успішній творчій педагогічній діяльності.